Timeless: Yetişkin Eğitiminde Yaygın ve Sargın Bir Öğrenme Yöntemi Olarak Kültürel Yorumlama Projesi Toplantısı Gerçekleşti.

Uşak Üniversitesi tarafından yürütülen ve Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen “TIMELESS: Cultural Interpretation As A Non-Formal And Informal Learning Method In Adult Education” adlı Erasmus+ KA204 Yetişkin Eğitimi için Stratejik Ortaklıklar projesi kapsamında çoğaltıcı etkinlik toplantısı Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Etkinliğe, Uşak Üniversitesi Uluslararası ilişkiler Genel Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Özgür Tarhan, Uşak Üniversitesi adına Proje Koordinatörü Öğr. Gör. İbrahim Uz, projede araştırmacı olarak görev alan Dr. Öğretim Üyesi Tolga Kargın ve Öğr. Gör. Gaye Kuru Uşak Halk Eğitim Merkezi’nde yetişkin eğitimi alanında çalışan eğitmenler katıldı.

Açılış konuşmasının ardından proje koordinatörü Öğr. Gör. İbrahim Uz projenin tanıtımını yaptı.  Proje kapsamında oluşturulan Fikri çıktıları tanıtan Dr. Öğretim Üyesi Tolga Kargın ve Öğr. Gör. Gaye Kuru sunumları ile toplantı devam etti.

Etkinlik, Uşak Halk Eğitim Merkezi’nde yetişkin eğitimi alanında çalışan eğitmenlere katılım belgelerinin verilmesinin ardından sona erdi.