Timeless ekibi Eğitim için Bulgaristan Sofya'da


Timeless, yeni eğitim fırsatları aracılığıyla yetişkinlerle çalışan yetişkin eğitimcilerin mesleki gelişimini artırmayı amaçlayan 24 aylık bir Erasmus+ KA204 projesidir. Bu, yetişkin öğrencilerle işbirliği içinde kültürel mirasa dayalı EFL öğrenme materyallerinin geliştirilmesini amaçlar. 

Yetişkinlerin yaşam boyu öğrenmeye katılımları, toplumlarındaki sosyal ve kültürel girişimler ve bunun yetişkin eğitimcileri üzerindeki etkileri konusundaki farkındalık eksikliğine odaklanan Timeless, yerel ve ortak Avrupa mirasının takdirini artıracak, kültürel farkındalığı artıracak, kültürlerarası diyaloğu teşvik edecektir. 

Bu kapsamda, Yürütücü Ortak Uşak Üniversitesi, 8-10 Kasım 2021 tarihleri arasında Bulgaristan, Sofya'da Timeless Projesi kısa dönem personel  eğitimine katılmıştır.  Farklı Avrupa ülkelerinden ortaklar, yetişkin eğitimciler için hazırlanmış Blended Learning modüllerini sunmuştur ve yetişkin eğitiminde kullanılacak yenilikçi eğitim, öğretim ve öğretim stratejilerini, metodolojilerini ve materyallerini paylaşmıştır. 


2

                                 

                                                        Daha fazla bilgi için 👉 https://www.eutimeless.info/en/course adresini ziyaret edin.