Eğitim, Yaratıcılık ve Yenilikçilik için Sanatın Uygulanması/Kullanımı Projesi Çoğaltıcı (Yaygınlaştırma) Etkinliği

 

 

Uşak Üniversitesi’nin proje ortağı olarak yer aldığı Erasmus+ KA204 - Yetişkin Eğitimi için Stratejik Ortaklıklar Programı,  " Eğitim, Yaratıcılık ve Yenilikçilik için Sanatın Uygulanması/Kullanımı" Projesi (Applying Arts for Education, Creativity and Innovativeness Project) kapsamında 21 Ekim 2021 Perşembe günü 09:30 – 13:30 saatleri arasında Uşak Üniversitesi 1 Eylül Kampüsü RTE Kongre Merkezi, T6 numaralı salonda tanıtım ve yaygınlaştırma etkinliği düzenlenecektir.

 

Yukarıda detayları verilen çoğaltıcı etkinliğe,  Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Uşak Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü’nde yetişkin eğitimi alanında çalışan öğretmen, eğitmen ve yöneticiler katılabileceklerdir. Katılımcı sayısı 40 kişi ile sınırlı olup başvurusu kabul edilen kişiler e-posta ile bilgilendirilecektir.

 

Etkinlikte proje kapsamında yetişkin eğitimcilerin girişimcilik becerilerini öğretirken seçilen sanat ve edebi eserler aracılığıyla alternatif bakış açılarıyla incelemelerini sağlamak için geliştirilen metodoloji anlatılacak, örnek ders tasarım planlarının pilot uygulama sonuçları sunulacak, proje kapsamında geliştirilen seçilen sanat ve edebi eserlerden oluşan veritabanı (Database of pieces of literature and art) paylaşılacak ve girişimcilik becerilerinin sanat ve edebi eserler aracılığıyla öğretiminde rehber olarak başvuru kaynağı olabilecek projenin dijital platformu AA4ECI Projesi Interactive ToT Handbook /Etkileşimli El Kitabı’nın tanıtımı da yapılacaktır.  

 

Etkinlik dili “Türkçe”dir ve katılım ücretsizdir. Etkinliğe katılabilmeniz için aşağıdaki kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen katılımcılara etkinlik programı ile ilgili ayrıntılar ayrıca iletilecektir.

 

Katılımcılara etkinlik sonunda Katılım Sertifikası verilecektir.

 

Etkinlik Adı: Eğitim, Yaratıcılık ve Yenilikçilik için Sanatın Uygulanması/Kullanımı Projesi (Applying Arts for Education, Creativity and Innovativeness Project)  Yaygınlaştırma Etkinliği

Yer: Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi T6

Tarih: 21 Ekim 2021 Perşembe

Saatler: 09:30 – 13:30

 

Programa erişmek için tıklayınız.

Başvuru için tıklayınız.

 

Proje hakkında daha fazla bilgi için:  https://applying-arts.eu/tr